KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16253467
*
nr 1625 3467
Gustav Arne
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 31x26 cm, yttermått inklusive ram: 41x36 cm
Gustav Arne, född 1925 i Höganäs, svensk målare och tecknare.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 juni 2024
kl 18:49:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/6 10:27:59
1
700 kr
2/6 20:39:20
2
800 kr
3/6 18:33:38
3
900 kr
3/6 18:44:17
4
Vinnande bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Gustav Arne
Gustav Arne, född 1925 i Höganäs, svensk målare och tecknare.
Läs mer om Gustav Arne
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gustav arne olja olja på pannå oljemålning oljemålningar stilleben svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:13
-
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:19
*
Gustav Arne
Gustav Arne, född 1925 i Höganäs, svensk målare och tecknare.
Läs mer om Gustav Arne
nr 1625 3467
Gustav Arne
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 31x26 cm, yttermått inklusive ram: 41x36 cm
Gustav Arne, född 1925 i Höganäs, svensk målare och tecknare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 juni 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/6 10:27:59 | 1 | 700 kr |
2/6 20:39:20 | 2 | 800 kr |
3/6 18:33:38 | 3 | 900 kr |
3/6 18:44:17 | 4 | Vinnande bud |
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Gustav Arne
Gustav Arne, född 1925 i Höganäs, svensk mÃ¥lare och tecknare.Läs mer om Gustav Arne
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gustav arne olja olja på pannå oljemålning oljemålningar stilleben svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:13 -
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:53 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:43 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:19